
Дитячий набір "Формочки для піску" ТехноК 5941TXK
- Готово до відправки
- Код: 5941TXK
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір "Формочки для піску" ТехноК 5941TXK
Дитячий набір "Формочки для піску" ТехноК 5941TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ігри з піском стануть найрізноманітнішими та найцікавішими завдяки оригінальним формочкам для піску у вигляді морозива ріжок ! З такою іграшкою ваша дитина зможе не просто будувати пасочки, а створювати справжні пісочні десерти та занурюватися у захопливі сюжетні ігри.
Особливості та можливості для гри: "Морозиво" з піску: Малюкам буде надзвичайно весело робити з піску морозиво, використовуючи всі елементи набору. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 295 мм |
| Вага | 64 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 39 |
| Габарити: висота | 29.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.064 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 39х29,5х23 |
- Ціна: 54 ₴



