
Дитяча машинка "Позашляховик Monster Car" ТехноК 4623TXK Чорно-Помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: 4623TXK(Black-Orange)
383 ₴
Дитяча машинка "Позашляховик Monster Car" ТехноК 4623TXK Чорно-Помаранчевий
Дитяча машинка "Позашляховик Monster Car" ТехноК 4623TXK Чорно-Помаранчевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Нова машинка — це, мабуть, найбажаніший подарунок для кожного хлопчика, адже з нею малята дуже швидко вигадають найрізноманітніші ігри: влаштовуватимуть швидкі гонки спорткарами, розгортатимуть будівельні роботи в пісочниці, гратимуться в гаражі, паркінги та СТО. А на позашляховиках можна вирушати в захопливі пригоди бездоріжжям!
Саме для шанувальників великих джипів пропонуємо позашляховик ТехноК — типовий "ALLROAD" із запасним колесом, прикріпленим до задніх дверей. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: машинка, машині, машинкою.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 375 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 455 мм |
| Вага | 650 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 22 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.65 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 52х45.5х37.5 |
| Найменування різновиду | Чорно-жовтогарячий |
- Ціна: 383 ₴


