
Дитяча машинка "Позашляховик Race" ТехноК 3466TXK Червоний
- Готово до відправки
- Код: 3466TXK(Red)
361 ₴
Дитяча машинка "Позашляховик Race" ТехноК 3466TXK Червоний
Дитяча машинка "Позашляховик Race" ТехноК 3466TXK Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Нова машинка — це, мабуть, найбажаніший подарунок для кожного хлопчика, а іграшковий спортивний позашляховик – справжня мрія! З ним малята дуже швидко придумають найрізноманітніші ігри: влаштовуватимуть швидкі гонки, розгортатимуть будівельні роботи в пісочниці, гратимуться в гаражі, паркінги та СТО.
Особливості та переваги позашляховика: Динамічний дизайн: Цей позашляховик має відкритий кузов та масивні бампери - «кенгурятники», що надає йому справжнього спортивного вигляду. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: машинка, машині, машинкою.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 720 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.72 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 46х37х52 |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 361 ₴


