Новинка

Логічна гра П'ятнашки | Від 1 до 15 ТехноК 1271TXK
- Немає в наявності
- Код: 1271TXK
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра П'ятнашки | Від 1 до 15 ТехноК 1271TXK
Логічна гра П'ятнашки | Від 1 до 15 ТехноК 1271TXK — це якісна логічна головоломка для дітей і дорослих. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Тип: Головоломка
- Тип головоломки: Мини Головоломки
- Упаковка: Без упаковки
- Розмір: 8.5 x 7.5 x 1 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Вік | Від 5-ти років |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 85 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для одного |
| Габарити: довжина | 8.5 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Габарити: висота | 1 |
| Вид | Головоломки |
| Вага товару | 0.04 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Тип головоломки | Міні Головоломки |
| Вага | 4.0 |
- Ціна: 76 ₴



