
Дитячий ігровий набір "Рибалка" ТехноК 7594TXK сачок та три качечки
- Готово до відправки
- Код: 7594TXK
164 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий ігровий набір "Рибалка" ТехноК 7594TXK сачок та три качечки
Дитячий ігровий набір "Рибалка" ТехноК 7594TXK сачок та три качечки — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Усі дітки обожнюють ігри з водою, і саме для них ми пропонуємо нашу новинку — "Набір для риболовлі ТехноК" ! З цією іграшкою можна влаштувати захопливі змагання та турніри у ванні, басейні чи навіть на морі, перетворивши купання на справжню пригоду.
Що входить до набору та його переваги: Повний комплект: У наборі є все необхідне для маленьких рибалок: зручна вудка, поплавець, великий сачок та чотири яскраві кольорові качки .
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ігор з водою |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 92 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 41 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 10.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.092 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 164 ₴




