
Набір для гри в пісочниці "Пірамідка" 6979TXK 1 відерце, 6 пасочок
- Немає в наявності
- Код: 6979TXK
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для гри в пісочниці "Пірамідка" 6979TXK 1 відерце, 6 пасочок
Набір для гри в пісочниці "Пірамідка" 6979TXK 1 відерце, 6 пасочок — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо яскраву пірамідку в кольорах веселки — іграшку, що не лише розважить вашого малюка, а й стане чудовим інструментом для його розвитку! Особливістю цієї іграшки є те, що всі формочки можна зібрати у квадратне відерце з ручкою, що робить її надзвичайно зручною для перенесення та використання будь-де.
Чому ця пірамідка особлива: Компактність та портативність: Завдяки можливості компактного складання у відерце з ручкою, цю іграшку зручно переносити, брати з собою на прогулянку, в пісочницю або дитячий садок .
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 112 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 11.2 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Набір |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 120 ₴





