
Дитячий ігровий набір "Маленький садівник" 8485TXK
- Готово до відправки
- Код: 8485TXK
548 ₴
Дитячий ігровий набір "Маленький садівник" 8485TXK
Дитячий ігровий набір "Маленький садівник" 8485TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей іграшковий набір для маленьких садівників — це саме те, що потрібно для захопливої та корисної гри в саду чи на городі! Тепер у вашої дитини буде все необхідне, щоб повноцінно зануритися у світ садових турбот: попрацювати на клумбі, пересадити квіти, "підстригти" кущі та "зібрати" врожай.
Що входить до набору та які переваги: Надійна тачка: Основа набору — яскрава блакитна тачка з великим міцним колесом, ніжкою та м'якими прогумованими ручками. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, дерева.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 225 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 56 |
| Габарити: ширина | 21.5 |
| Габарити: висота | 22.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 548 ₴






