
Набір для гри з піском "Млин №5" 1387TXK-2
- Готово до відправки
- Код: 1387TXK-2
202 ₴
Набір для гри з піском "Млин №5" 1387TXK-2
Набір для гри з піском "Млин №5" 1387TXK-2 — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка «Млинок 5 ТехноК» — це чудовий спосіб зробити час, проведений на пляжі або в саду, ще цікавішим та захоплюючим для вашого малюка! Цей унікальний набір, виконаний у формі пінгвіна з парасолею, подарує дитині безліч радісних моментів під час гри.
Особливості та переваги: Інтерактивний млинок: Головною особливістю є рухоме колесо, яке легко активується під дією води або піску. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 215 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 29 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 16.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.215 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 202 ₴


