
Дитячий набір для гри в пісочниці та водою 9970TXK
- Готово до відправки
- Код: 9970TXK
210 ₴
Дитячий набір для гри в пісочниці та водою 9970TXK
Дитячий набір для гри в пісочниці та водою 9970TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо іграшку «Набір для гри з піском та водою ТехноК» — яскравий та захоплюючий комплект, що стане ідеальним супутником для активного відпочинку вашого малюка. Цей набір створений для того, щоб подарувати дітям море позитивних емоцій та допомогти їм розвивати важливі навички під час гри.
Що входить до комплекту та які переваги: Зручний розмір та яскравий дизайн: Набір вирізняється привабливим зовнішнім виглядом, що одразу привертає увагу дитини та стимулює її інтерес до гри. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 179 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16.5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 16.5 |
| Вага товару | 0.179 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 210 ₴





