
Ігровий набір для пісочниці №2 013565 з лійкою Блакитний/Салатовий
- Готово до відправки
- Код: 013565/1
221 ₴
Ігровий набір для пісочниці №2 013565 з лійкою Блакитний/Салатовий
Ігровий набір для пісочниці №2 013565 з лійкою Блакитний/Салатовий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Пісочний набір — це невід'ємний елемент іграшок кожної дитини, що забезпечує години захопливих ігор та розвитку! Цей набір виконаний у привабливих яскравих кольорах, які неодмінно сподобаються малюкам.
Що входить до комплекту та його переваги: Універсальна вантажівка: У комплекті є вантажівка, за допомогою якої дитина зможе перевозити дрібні іграшки або пісок, що додає реалістичності та функціональності грі. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид товару | Набір |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для піску |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 17 |
| Тип | Інші іграшки для піску |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 12 міс |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Салатово-блакитний |
- Ціна: 221 ₴


