Новинка

Дитячий мольберт для малювання 013777/1 магнітна Блакитний, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: 013777/1
899 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт для малювання 013777/1 магнітна Блакитний, від 3 років
Дитячий мольберт для малювання 013777/1 магнітна Блакитний, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Doloni.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: розвиває творче мислення та уяву, допомагає тренувати дрібну моторику та координацію рухів, підходить для малювання, навчання та домашніх занять.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбинированный
- колір: Блакитний
- розмір: 50×36×8 см
- упаковка: Коробка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 8 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Матеріал | Комбінований |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 50 |
| Габарити: ширина | 36 |
| Габарити: висота | 8 |
| Тип | Мольберт |
| Вид | Дошка для малювання |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 899 ₴







