
Машинка Набір для гри з піском ТехноК 7051TXK Бірюзовий
- Немає в наявності
- Код: 7051TXK(Turquoise)
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Машинка Набір для гри з піском ТехноК 7051TXK Бірюзовий
Машинка Набір для гри з піском ТехноК 7051TXK Бірюзовий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка "Набір для гри з піском ТехноК" — це справжня знахідка для малюків, адже в ньому є все необхідне для захопливих ігор вдома, в пісочниці або на березі моря! Що входить до набору та його унікальні особливості: Функціональний самоскид: Набір включає самоскид на міцних колесах з відкидним кузовом .
На ньому є зображені вічко та посмішка, нанесені методом штампопечаті, що додають іграшці емоцій та приносять дітям радість. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: Машинка.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 230 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Кількість у наборі | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21.3 |
| Габарити: ширина | 15.5 |
| Габарити: висота | 12.5 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.23 |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Бірюзовий |
- Ціна: 187 ₴


