Новинка

Дитяча іграшка "Тачка дитяча з лопатою Doloni" арт 01530/01/02 Червоний
- Немає в наявності
- Код: 01530/01
528 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Тачка дитяча з лопатою Doloni" арт 01530/01/02 Червоний
Дитяча іграшка "Тачка дитяча з лопатою Doloni" арт 01530/01/02 Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Батьки чудово знають про користь свіжого повітря і прагнуть, щоб їхня дитина проводила якомога більше часу на вулиці. Проте діти не завжди готові підтримувати таку ініціативу.
Зацікавте свою дитину за допомогою Тачки з лопаткою арт. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 81 см, 35 см, 27 см, пластикова.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тачка садова |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2500 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 46 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Габарити: висота | 27 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 2.5 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 528 ₴


