Новинка

Ігровий набір для гри з піском ТехноК 7075TXK Блакитний
- Немає в наявності
- Код: 7075TXK(Blue)
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для гри з піском ТехноК 7075TXK Блакитний
Ігровий набір для гри з піском ТехноК 7075TXK Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо новий «Набір для гри з піском» у квадратному відерці — відмінний вибір для ваших малюків! Яскраві кольори, оригінальні форми та цікава комплектація не залишать байдужими ні дітей, ні батьків.
Що входить до набору та його особливості: Квадратне відерце: Дизайн відерця імітує кладку середньовічної вежі, що дозволяє використовувати його як формочку для піску та будувати справжні великі вежі!
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 90 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 13 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.09 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 60,4х17,5х39 |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 73 ₴


