
Дитячий іграшковий набір "лопатка+грабельки" 2865TXK Синій
- Готово до відправки
- Код: 2865TXK(Blue)
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий іграшковий набір "лопатка+грабельки" 2865TXK Синій
Дитячий іграшковий набір "лопатка+грабельки" 2865TXK Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ці маленькі кольорові лопатки та грабельки стануть незамінними помічниками для ваших малюків у будівництві пісочних замків та різноманітних пасочок ! Вони розроблені для того, щоб зробити гру в пісочниці ще цікавішою та зручнішою.
Завдяки цьому іграшка не займе багато місця у відерку або сумці, і її завжди можна взяти з собою на прогулянку . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 65 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16.5 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 31 ₴


