
Колекційний кристал Зіркові скарби Nebulous Stars 11441 у коробочці-сюрпризі
- Немає в наявності
- Код: 11441
548 ₴
Ласкаво просимо до Всесвіту Туманних Зірок: Відкрийте Зоряну Силу!
Запрошуємо вас до Всесвіту Туманних зірок, де народжуються всі зорі! Ви познайомитеся з космічним островом, що поєднує в собі естетику, добробут та позитивні цінності. Там живуть зірки різного походження – води, лісу, морозу та космосу. Кожна з них має свою неповторну індивідуальність та історію, улюблені творчі захоплення та цінності. Долучайтеся до магії творчості та релаксації, приєднуйтеся до космічних мандрів світом зірок!
Колекційний кристал Зіркові скарби Nebulous Stars 11441 у коробочці-сюрпризі — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати уважність, уяву та корисні навички в ігровій формі.
Секрет Зоряних Кристалів: Здійснення Бажань та Мотивація
Зірки хочуть поділитися з вами своїм секретом для здійснення бажань і мотивації. Це особливі зоряні кристали ваших улюблених зірок! Відкрийте для себе їхні характеристики та красу, але перш за все їхні сильні сторони! Зберіть їх усіх і відчуйте зоряну силу!
Ви можете зібрати колекцію з 12 зоряних кристалів та 1 таємного. Зберігайте свою колекцію в гарних колекційних коробочках з іменною наліпкою зірки або зоряного друга. На колекційній картці ви знайдете девіз зоряної суперсили вашого кристала.
Що входить до набору:
-
1 кристал
-
Колекційна коробочка
-
Колекційна картка
-
Наліпка
Nebulous Stars – творчість, фентезі, релакс... Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб доповнити дитячу колекцію цікавою та корисною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nebulous Stars |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Геологічний |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 8 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 7 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Аксесуари |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
- Ціна: 548 ₴







