Новинка

Дитяча іграшка Самоскид 0907TXK(помаранчевий) помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 0907TXK(Orange)
177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка Самоскид 0907TXK(помаранчевий) помаранчевий
Дитяча іграшка Самоскид 0907TXK(помаранчевий) помаранчевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
0907 – іграшку, створену для справжніх маленьких будівельників та дослідників! Цей реалістичний самоскид стане чудовим доповненням до автопарку вашої дитини та відкриє безмежні можливості для захопливих ігор.
Реалістичний дизайн: Перекидний кузов, як у справжнього самоскида, та прозора кабіна з "габаритними ліхтарями" на даху повністю занурять дитину у світ будівництва. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 5 см.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 118 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 193 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Без упаковки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17.5 |
| Габарити: ширина | 11.8 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.193 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Основні | |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
- Ціна: 177 ₴





