Новинка

Дерев'яна шнурівка "Веселі шнурочки Динозаври", 6 ел., Від 3-х років, 30524
- Готово до відправки
- Код: 30524
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна шнурівка "Веселі шнурочки Динозаври", 6 ел., Від 3 - х років, 30524 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: Картон.
- Комплектація: 6 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 17.7x4.6x12.6 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 143 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 177 мм |
| Ширина упакування | 46 мм |
| Висота упаковки | 126 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для дітей |
| Габарити: довжина | 17.7 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 4.6 |
| Габарити: висота | 12.6 |
| Час гри | 5-15 хв. |
| Вид | Іграшки-шнурівки |
| Вага товару | 0.143 |
| Жанр | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Мови | Український |
- Ціна: 116 ₴



