Новинка

Набір для творчості мозаїка з паєток "Зайчик" НТ - 28 - 12
- Немає в наявності
- Код: НТ-28-12
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення картини з паєток — це чудовий спосіб розвинути творчі здібності та дрібну моторику у дитини. Це захопливе заняття, яке дозволить створити блискучий шедевр власними руками!
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: мозаїка; матеріал: комбінований; виробник: апельсин.
Переваги товару:
- Формат/розмір: Набір має зручний розмір 210×310×10 мм.
- Склад: У комплекті є все необхідне: картонний підвіс, картинка з клейовим шаром (200×250 мм) для декорування, та понад 700 декоративних паєток шести яскравих кольорів: жовтих, блакитних, сріблястих, рожевих, салатових та помаранчевих.
- Інструкція: До набору додається паперова інструкція, яка допоможе легко розібратися з процесом створення картини.
- Пакування: Набір запакований у поліпропіленовий пакет з картонною обкладинкою та європідвісом.
Додатково: упаковка: Картонна коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Апельсин |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Самоклеюча |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Кількість фішок | 700 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 120 ₴


