Новинка

Кубик Рубіка 2x2x2 Smart Cube SC204 без наклейок
- Немає в наявності
- Код: SC204
254 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубик Рубіка 2x2x2 Smart Cube SC204 без наклейок
Кубик Рубіка 2x2x2 Smart Cube SC204 без наклейок — це якісна кубик Рубіка для дітей 8 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 8 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Тип головоломки: Классические
- Форма: Куб
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 2x2 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 2 см |
| Висота | 2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для одного |
| Габарити: довжина | 12 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Форма | Куб |
| Вид | Головоломки |
| Жанр | Логічні |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Вид Кубика | 2х2 |
| Стать | Унісекс |
| Тип головоломки | Класичні |
- Ціна: 254 ₴





