Новинка

MoYu Meilong 2x2 stickerless | Кубик Мейлонг 2x2 без наклейок MF8861B
- Немає в наявності
- Код: MF8861B
211 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MoYu Meilong 2x2 stickerless | Кубик Мейлонг 2x2 без наклейок MF8861B
MoYu Meilong 2x2 stickerless | Кубик Мейлонг 2x2 без наклейок MF8861B — це якісна кубик Рубіка для дітей 8 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 8 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 5 x 5 x 5 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoYu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 2x2 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 5 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Головоломки |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 211 ₴





