Новинка

Дерев’яна скарбничка «На мрію» на 1000 днів, з віконцем, чорно-біла
- Готово до відправки
- Код: 1000ч/б
363 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яна скарбничка «На мрію» — стильний спосіб відкладати гроші на важливу мету та водночас бачити свій прогрес щодня. Формат накопичення розрахований на 1000 днів.
Прозоре віконце допомагає контролювати заощадження, а міцний дерев’яний корпус робить скарбничку зручною для тривалого використання та приємним елементом інтер’єру.
Такий варіант підійде для особистих накопичень, подарунка близькій людині або сімейної фінансової цілі. Оформлюйте замовлення, щоб потішити дитину захопливою та корисною покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сувенір-Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика виробу | День народження |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Вікова група | Від 6 років |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Скарбнички |
| Вага товару | 0.1 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 363 ₴



