Новинка

Комплект креативного творчості My Color BagPack CBP - 01 рюкзак - розмальовка Сови
- Готово до відправки
- Код: CBP-01-01
328 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-розмальовка «My Color BagPack» — це унікальний набір для творчості, що дозволяє дитині відчути себе справжнім дизайнером. Створюючи власний стиль, вона не лише отримує задоволення, а й розвиває свої творчі здібності.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: сумка-/рюкзак-розмальовка; матеріал: комбінований; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Рюкзак-розмальовка «My Color BagPack» (CBP-01)
- Індивідуальний дизайн: Дитина може самостійно розмалювати рюкзак, використовуючи різноманітні кольори та блискітки з набору. Це дозволить створити унікальний аксесуар, що відображатиме її індивідуальність.
- Антистрес-техніка: Розмальовування за контурами є технікою «антистрес», яка допомагає дитині розслабитися, зняти напругу та заспокоїтися.
- Повний комплект: У наборі є все для творчості: рюкзак, набір кольорів та блискітки.
Додатково: упаковка: Картонная коробка; розмір упаковки: 18 x 4 x 25 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка-/рюкзак-розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Використання | Багаторазове, Одноразове |
| Спосіб розфарбовування | Глітером/блискітками, Акриловими фарбами |
| Кількість картинок | 1 |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Додаткова комплектація | Гліттер/блискітки, Акрилові фарби, Пензлик |
| Формат | |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 25 |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.12 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Сови |
| Вид творчості | Малювання |
| Кількість кольорів у наборі | 6 |
- Ціна: 328 ₴


