Новинка

Комплект креативної творчості Кінетичний пісок KidSand KS - 02 - 01U, 1600г
- Готово до відправки
- Код: KS-02-01U
564 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок «KidSand» — це ідеальний варіант для творчості, що дозволяє дитині гратися з піском у будь-яку пору року, не виходячи з дому. Цей набір поєднує в собі чистоту, безпеку та неймовірні можливості для розвитку.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок «KidSand» з пісочницею (KS-02-01U)
- Чистота та зручність: Завдяки унікальній формулі пісок не розсипається, не липне до рук та не залишає жирних плям на одязі та меблях. Надувна пісочниця допомагає підтримувати чистоту під час гри.
- Повний комплект: Набір містить 1600 г піску (4 кольори по 400 г, включаючи 2 кольори з блискітками), 10 формочок та надувну пісочницю.
- Розвиток та користь: Гра з кінетичним піском чудово розвиває дрібну моторику, сенсорику, уяву, творчі здібності та асоціативне мислення.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 35 x 7 x 23 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | З блискітками |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 4 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 1600 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 23 |
| Вага товару | 1.6 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 564 ₴


