Новинка

Кінетичний пісок KіdSand набір 8096DT, 1200 г піску і пісочниця
- Готово до відправки
- Код: KS-02-02U
467 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір кінетичного піску «KidSand» — це ідеальний матеріал для творчості, який поєднує в собі властивості звичайного піску та пластиліну. Він подарує вашій дитині години захопливої гри, допомагаючи розвивати важливі навички.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок «KidSand» (8096DT)
- Екологічно чистий та безпечний: Пісок виготовлений з найчистішого кварцового піску та спеціального в'яжучого елемента, що робить його гіпоалергенним та безпечним для дитячого здоров'я. Він не липне до рук і не залишає жирних плям на одязі та меблях.
- Зручний набір: Комплект містить 1200 г піску та пісочницю, що дозволяє дитині комфортно гратися як вдома, так і на вулиці.
- Розвиток: Гра з кінетичним піском чудово розвиває дрібну моторику, уяву, тактильне сприйняття, посидючість та креативність. Це також допомагає дитині зняти напругу та стрес.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 34 x 29 x 7 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 4 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 1200 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 29 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 1.2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стан | Нове |
- Ціна: 467 ₴


