Новинка

Набір креативної творчості "Кінетичний пісок" KidSand" KS - 01 - 01 відро 1000г Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: KS-01-01(Violet)
274 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок «KidSand» — це ідеальний матеріал для творчості, який поєднує в собі властивості звичайного піску та пластиліну. Він подарує вашій дитині години захопливої гри, допомагаючи розвивати важливі навички.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок «KidSand» (KS-01-01), відро 1000 г
- Екологічно чистий та безпечний: Пісок виготовлений з високоякісної, безпечної сировини, що гарантує його нетоксичність та гіпоалергенність.
- Розвиток: Гра з кінетичним піском чудово розвиває дрібну моторику, уяву, тактильне сприйняття, посидючість та креативність.
- Універсальність: Завдяки своїм унікальним властивостям, пісок ідеально підходить для ліплення фігурок, будівництва замків та інших творчих ідей.
Додатково: упаковка: Відерце; розмір упаковки: 13 x 12 x 12 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Відерце |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 1000 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 12 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Ведро |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Фіолетовий |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Кінетичний пісок |
- Ціна: 274 ₴


