Новинка

Кінетичний пісок "KidSand" KS - 03 - 02 пакет 600 гр Помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: KS-03-02(Orange)
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок «KidSand» — це ідеальний матеріал для творчості, який поєднує в собі властивості звичайного піску та пластиліну. Він подарує вашій дитині години захопливої гри, допомагаючи розвивати важливі навички.
Підходить для дітей от 3 лет; тип: кинетический песок; матеріал: комбінований; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок «KidSand» (KS-03-02), 600 г
- Екологічно чистий та безпечний: Пісок виготовлений з екологічно чистого матеріалу та має антибактеріальні властивості. Він не містить шкідливих компонентів, не липне до рук і не залишає жирних плям на одязі та меблях.
- Розвиток: Гра з кінетичним піском чудово розвиває дрібну моторику, уяву, тактильне сприйняття, посидючість та креативність.
- Універсальність: Завдяки своїм унікальним властивостям, пісок ідеально підходить для ліплення фігурок, будівництва замків та інших творчих ідей.
Додатково: упаковка: Поліетиленовий пакет; розмір упаковки: 19 x 5 x 11 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | Від 3-х років |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Немає |
| Розміри | |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.6 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Жовтогарячий |
| Вид творчості | Кінетичний пісок |
| Паковання | |
| Паковання | Пакет |
- Ціна: 151 ₴


