Новинка

Набір для творчості Оксамитова розмальовка фломастерами VLV - 01, 10 видів Кінь
- Готово до відправки
- Код: VLV-01-09
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Оксамитове розфарбування» — це ідеальний варіант для малюків, які тільки починають свій шлях у світ малювання. Він дозволяє створювати чудові картини без особливих зусиль, що надає дитині впевненості у своїх силах.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: оксамитова розмальовка; матеріал: комбінований; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості «Оксамитове розфарбування» (VLV-01)
- Магія оксамиту: Завдяки об’ємним оксамитовим контурам малюку буде легко акуратно розфарбувати малюнок, не виходячи за межі. Це робить процес простим та захопливим.
- Повний комплект: У наборі є все для творчості: три малюнки (два 15х21 см і один 20х26 см), 6 яскравих фломастерів та інструкція з двома варіантами техніки для новачків.
- Розвиток ключових навичок: Розфарбовування чудово розвиває дрібну моторику, колірне та візуальне сприйняття, креативність та асоціативне мислення.
Додатково: упаковка: Картонная коробка; розмір упаковки: 29.5 x 21.5 x 1.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Оксамитова розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Використання | Багаторазове, Одноразове |
| Спосіб розфарбовування | Фломастерами |
| Кількість картинок | 3 |
| Тематика | Тварини |
| Додаткова комплектація | Фломастери |
| Формат | |
| Ширина | 21.5 см |
| Довжина | 29.5 см |
| Висота | 1.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 29.5 |
| Габарити: ширина | 21.5 |
| Габарити: висота | 1.5 |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.12 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Кінь |
- Ціна: 118 ₴


