
Підвісна гойдалка S0012 дерев'яна
- Немає в наявності
- Код: S0012
526 ₴
Підвісна гойдалка S0012 дерев'яна
Підвісна гойдалка S0012 дерев'яна — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі качели зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Підвісна дерев'яна гойдалка S0012 Підвісна гойдалка S0012 — це ідеальний вибір для дитячих розваг, що поєднує в собі безпеку, міцність та яскравий дизайн. Вона підходить як для використання вдома, так і на вулиці, що дозволяє дитині весело проводити час за будь-якої погоди.
Особливості та переваги: Яскравий дизайн: Гойдалка виконана в привабливій кольоровій гамі, яка привертає увагу дитини та позитивно впливає на її візуальне сприйняття. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, дерева.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Дерево, Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Габарити: висота | 4 |
| Матеріал | Дерево/пластик |
| Вік | Від 12 міс |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 526 ₴


