
Дитяча пластикова гойдалка 0152/1 підвісна
- Готово до відправки
- Код: 0152/1
1 064 ₴
Дитяча пластикова гойдалка 0152/1 підвісна
Дитяча пластикова гойдалка 0152/1 підвісна — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі качели зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Підвісна пластикова гойдалка Doloni (0152/1) Підвісна гойдалка Doloni (0152/1) — це ідеальний вибір для дитячих розваг, що поєднує в собі безпеку, міцність та яскравий дизайн. Вона підходить як для використання вдома, так і на вулиці, що дозволяє дитині весело проводити час за будь-якої погоди.
Особливості та переваги: Яскравий дизайн: Гойдалка виконана в привабливих соковитих кольорах, які інтуїтивно подобаються маленьким дітям. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластикова, пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Ремені безпеки |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 34 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шезлонг-гойдалка |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість людей | 1 |
- Ціна: 1 064 ₴




