Новинка

Набір для творчості гравюри "Феї" 300218, 3 гравюри в наборі
- Немає в наявності
- Код: 300218
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гравюр DoDo «Феї» — це чудовий спосіб для дитини поринути у світ творчості та створити власний шедевр. Завдяки простій техніці виконання та яскравому сюжету, цей набір стане ідеальним подарунком для маленького художника.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: гравюра; матеріал: картон; виробник: dodo.
Переваги товару:
- Набір для гравюр DoDo «Феї» (300218)
- Майстер-клас з гравюри: У наборі є все необхідне для освоєння техніки гравюри. Дитині потрібно лише знімати верхній шар фарби за контуром за допомогою спеціального штихеля, щоб отримати готове зображення.
- Повний комплект: Набір містить три гравюри із зображеннями на тему фей.
- Розвиток ключових навичок: Робота з гравюрами чудово розвиває дрібну моторику, акуратність, уважність та естетичне сприйняття. Це також допомагає дитині стати більш посидючою та цілеспрямованою.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 23 x 23 x 0.55 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 0.55 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 5 |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 0.55 |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Гравюра |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 108 ₴



