Новинка

Набір креативної творчості "My Color Owl - Bag" COWL - 01 - 01U рюкзак - розмальовка
- Готово до відправки
- Код: COWL-01-01U
522 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «My Color Owl-Bag» — це унікальна можливість для вашої дитини відчути себе справжнім дизайнером і створити власний аксесуар. Цей комплект дозволяє поєднати творчість з практичним результатом, що принесе багато задоволення.
Підходить для дітей от 7-ми лет; тип: сумка-/рюкзак-розмальовка; матеріал: комбінований; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості «My Color Owl-Bag» (COWL-01-01U)
- Рюкзак-розмальовка: Набір включає рюкзак з нанесеними контурами малюнка в техніці ANTISTRESS, що дозволяє не просто малювати, а й відпочивати під час творчості.
- Повний комплект: У наборі є все необхідне для декорування рюкзака, що дозволяє одразу розпочати роботу.
- Творча свобода: Ви можете розфарбувати рюкзак, слідуючи зразку на упаковці, або проявити свою фантазію та створити унікальний, неповторний дизайн.
Додатково: упаковка: Картонная коробка; розмір упаковки: 30 x 25 x 12 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка-/рюкзак-розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Використання | Багаторазове, Одноразове |
| Спосіб розфарбовування | Глітером/блискітками, Акриловими фарбами |
| Кількість картинок | 1 |
| Тематика | Птахи |
| Додаткова комплектація | Гліттер/блискітки, Акрилові фарби, Пензлик |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Малювання |
| Формат | |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вага товару | 0.3 |
| Вік | Від 7 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Кількість кольорів | 12 |
- Ціна: 522 ₴


