Новинка

Дитячий набір для творчості. Декупаж "Чайний будиночок лаванда" (Д - 003/1) D - 003/1 від 7ми років
- Готово до відправки
- Код: D-003/1
481 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Декупаж. Чайний будиночок лаванда» (Д-003/1)
Підходить для дітей от 7-ми лет; тип: наборы для декупажа; матеріал: комбинированный; виробник: умняшка.
Переваги товару:
- Набір для творчості «Декупаж. Чайний будиночок лаванда» — це чудовий спосіб для дитини поринути у світ декупажу та створити справжній витвір мистецтва. Цей комплект дозволить поєднати творчість з практичним результатом, що принесе багато задоволення.
- Майстер-клас з декупажу: Набір містить усе необхідне, щоб дитина змогла освоїти техніку декупажу та створити власний чайний будиночок.
- Практичний результат: Після завершення роботи дитина отримає функціональний виріб, який можна використовувати як прикрасу в кімнаті або на кухні.
- Розвиток ключових навичок: Декупаж чудово розвиває уяву, творчі здібності, логічне та асоціативне мислення, а також тренує дрібну моторику та посидючість.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 21 x 13 x 10 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Декупаж |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 7 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 5 |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 10 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набори для декупажу |
| Вік | Від 7 років |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 481 ₴


