Новинка

Набір креативної творчості "Stretch Sand" STS - 04 - 01U пакет 600 гр Синій
- Готово до відправки
- Код: STS-04-01U(Blue)
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Stretch Sand» — це ідеальний вибір для маленьких творців. Цей кінетичний пісок не тільки дарує години захопливої гри, а й допомагає розвивати важливі навички.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості «Stretch Sand» (STS-04-01U)
- Магія кінетичного піску: Пісок м’який і приємний на дотик, тягнеться, але при цьому не розсипається і чудово тримає форму. Він не залишає жирних слідів та не бруднить руки.
- Творча свобода: З цим піском можна створювати що завгодно — від чарівних пасочок до замків та інших фігур.
- Розвиток ключових навичок: Ліплення з піску чудово розвиває дрібну моторику, уяву, образне та просторове мислення, а також естетичне сприйняття.
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 17.5 x 4 x 12 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Синій |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 17.5 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 600 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17.5 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 12 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.6 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Синій |
| Вид творчості | Кінетичний пісок |
- Ціна: 160 ₴


