Новинка

Дитячий розвивальний набір. Вчимося малювати тварин 13109082 з фломастером
- Готово до відправки
- Код: 13109082
271 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для малювання «Інтелект-студія. Вчимося малювати тварин» (13109082)
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: багаторазова розмальовка; матеріал: комбінований; виробник: ranok creative.
Переваги товару:
- Набір «Інтелект-студія. Вчимося малювати тварин» — це чудовий спосіб для вашої дитини весело та з користю провести час, розвиваючи художні здібності. Цей комплект дозволяє крок за кроком навчитися малювати улюблених звірят, що робить процес навчання легким та захопливим.
- Покрокові уроки: У наборі є 8 двосторонніх ламінованих карток, на яких покроково показано, як намалювати різних тварин (жабеня, корівку, тигреня, пандочку та інших).
- Багаторазове використання: Картки можна використовувати багаторазово. Дитина може малювати по пунктирних лініях, а потім легко стерти намальоване та почати знову.
- Розвиток ключових навичок: Малювання чудово розвиває дрібну моторику, образне мислення, увагу та розширює кругозір.
Додатково: упаковка: Картонная коробка; розмір упаковки: 25.1 x 16.1 x 4.2 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багаторазова розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Використання | Багаторазове |
| Спосіб розфарбовування | Фломастерами |
| Кількість картинок | 16-20 |
| Тематика | Тварини |
| Додаткова комплектація | Фломастери |
| Формат | |
| Ширина | 16.1 см |
| Довжина | 25.1 см |
| Висота | 4.2 см |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Вік | Від 3 років |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для дітей |
| Габарити: довжина | 25.1 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Габарити: ширина | 16.1 |
| Габарити: висота | 4.2 |
| Час гри | 5-15 хв. |
| Вид | Дошкільні |
| Вага товару | 0.17 |
| Жанр | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Мови | Український |
- Ціна: 271 ₴


