
Дитячий батут MS 0496 із захисною сіткою
- Немає в наявності
- Код: MS 0496
11 584 ₴
Дитячий батут MS 0496 із захисною сіткою
Дитячий батут MS 0496 із захисною сіткою — вдалий вибір для тих, хто шукає батуты зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Дитячий батут MS 0496 із захисною сіткою Дитячий батут MS 0496 — це ідеальне рішення для активного та здорового відпочинку на свіжому повітрі. Цей мінібатут з надійною захисною сіткою гарантує безпеку та веселощі як для дітей, так і для дорослих, адже він витримує навантаження до 180 кг.
Особливості та переваги: Максимальна безпека: Батут обладнаний високою захисною сіткою (150 см), яка надійно захищає від падінь і травм. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 150 см, 244 см, 66 см, 216 см.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 244 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота з сіткою | 216 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Нейлон |
| Довжина стрибкової поверхні | 122 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 122 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Розвивальні ігрові центри |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Умови відправлення | Відсилання з Одеси впродовж 1-3 робочих днів Новою поштою з нашої ТТН. Зверніть увагу в індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна лата товару. |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою(по ТТН, створеній нашою системою). Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
- Ціна: 11 584 ₴


