Новинка

Дитячий килимок для малювання водою LT3943Yellow, ручка 2шт
- Немає в наявності
- Код: LT3943Yellow
252 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий килимок для малювання водою (LT3943Yellow) — це чудова інноваційна іграшка, яка дозволить вашій дитині без обмежень розвивати свої творчі здібності. Завдяки унікальній технології, малювати можна без фарб і бруду, а картини зникають самі, звільняючи місце для нових шедеврів.
Підходить для дітей від 3-х років; тип: розвивальний килимок; матеріал: тканина; виробник: metr+.
Переваги товару:
- Дитячий килимок для малювання водою (LT3943Yellow)
- Безпека та чистота: Маркери наповнюються звичайною водою, тому вони абсолютно нешкідливі та нетоксичні. Це позбавить батьків хвилювань за списані стіни та меблі.
- Багаторазове використання: Малюнки зникають вже через 10 хвилин, що дозволяє малювати знову і знову, не витрачаючи додаткові матеріали.
- Комплектація: У набір входить сам килимок та 2 маркери-ручки, що дозволяє малювати одночасно двом дітям.
Додатково: упаковка: Поліетиленовий пакет; розмір упаковки: 20 x 20 x 2 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Жовтий |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Пакет |
- Ціна: 252 ₴


