
Дитячий ігровий Будиночок зі шторками 02550/10 пластиковий
- Немає в наявності
- Код: 02550/10
5 735 ₴
Дитячий ігровий Будиночок зі шторками 02550/10 пластиковий
Дитячий ігровий Будиночок зі шторками 02550/10 пластиковий — вдалий вибір для тих, хто шукає ігровий домик зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Дитячий ігровий Будиночок Doloni (02550/10) Дитячий ігровий будиночок Doloni — це ідеальне місце для ігор та уяви вашої дитини, яке можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він забезпечить довготривале та безпечне користування.
Особливості та переваги: Надійність та довговічність: Будиночок виготовлений з міцного пластику, що стійкий до погодних умов, зокрема до УФ-випромінювання . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, пластиковий.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1290 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 130 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 87 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 5 735 ₴









