
Дитячий Батут на пружинах MS 0497 з сіткою
- Немає в наявності
- Код: MS 0497
15 039 ₴
Дитячий Батут на пружинах MS 0497 з сіткою
Дитячий Батут на пружинах MS 0497 з сіткою — вдалий вибір для тих, хто шукає батуты зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Батут спортивний MS 0497 з сіткою Спортивний батут MS 0497 з захисною сіткою — це ідеальне рішення для активного відпочинку та ефективних тренувань як для дітей, так і для дорослих. Він дозволяє поєднувати веселі стрибки з повноцінним фізичним навантаженням.
Особливості та переваги: Універсальне використання: Батут підходить для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою, а також просто для розваг. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 150 см, 305 см, 66 см, 64 шт.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 305 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота з сіткою | 216 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Нейлон |
| Довжина стрибкової поверхні | 150 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 150 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 160 |
| Діаметр | 305 см |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 45 |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Вага товару | 42 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Можливість встановлення додаткових опцій | Зовнішня |
| Максимальна вага | 100.0 кг |
| Умови відправлення | Відсилання з Одеси впродовж 1-3 робочих днів Новою поштою з нашої ТТН. Зверніть увагу в індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна лата товару. |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою(по ТТН, створеній нашою системою). Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
- Ціна: 15 039 ₴


