
Дитячий батут із захисною сіткою MS 0500 на пружинах
- Немає в наявності
- Код: MS 0500
8 575 ₴
Дитячий батут із захисною сіткою MS 0500 на пружинах
Дитячий батут із захисною сіткою MS 0500 на пружинах — вдалий вибір для тих, хто шукає батуты зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Дитячий батут з захисною сіткою MS 0500 Дитячий батут з захисною сіткою MS 0500 — це чудове рішення для активного та веселого відпочинку дітей. Він дозволить малюкам весело стрибати та розвивати свою координацію, забезпечуючи при цьому максимальну безпеку.
Особливості та переваги: Максимальна безпека: Батут оснащений захисною сіткою висотою 130 см, що запобігає падінню дитини. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 130 см, 183 см, 66 см, 36 шт.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота з сіткою | 196 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 183 мм |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Нейлон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 105 |
| Габарити: ширина | 51 |
| Габарити: висота | 20 |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Можливість встановлення додаткових опцій | Зовнішня |
| Максимальна вага | 80.0 кг |
| Умови відправлення | Відсилання з Одеси впродовж 1-3 робочих днів Новою поштою з нашої ТТН. Зверніть увагу в індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна лата товару. |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою(по ТТН, створеній нашою системою). Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
- Ціна: 8 575 ₴


