Новинка

Набір для творчості "Дошки для випалювання" 30903 укр
- Готово до відправки
- Код: 30903
452 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості "Дошки для випалювання" (30903) — це чудовий спосіб познайомити дитину з мистецтвом пірографії (випалювання по дереву). Завдяки цьому комплекту, юний майстер зможе створити власні дерев'яні картини, розвиваючи важливі навички.
Підходить для дітей от 8-ми лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: strateg.
Переваги товару:
- Дошки для випалювання "ТехноК" (30903)
- Готовність до творчості: У набір входять 3 підготовлені дерев'яні дошки різного розміру (148х210 мм, 148х210 мм, 297х210 мм) з уже нанесеними контурами малюнків. Це економить час та дозволяє відразу перейти до творчого процесу.
- Розвиток та концентрація: Випалювання по дереву — це дуже захопливе заняття. Воно вимагає максимальної зосередженості, тренує посидючість, уважність та дрібну моторику.
- Антистрес: Це своєрідний антистрес, який дозволяє дитині відволіктися від повсякденних справ і повністю зануритися у творчість.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 33 x 23.4 x 2.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Випалювання по дереву |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 23.4 см |
| Висота | 2.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 23.4 |
| Габарити: висота | 2.5 |
| Матеріал | Дерево |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 452 ₴



