
Сніжколіп 1-177 Зелений
- Немає в наявності
- Код: 1-177(Green)
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сніжколіп 1-177 Зелений
Сніжколіп 1-177 Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає снежколеп зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Сніжколіп L177 (Зелений) Сніжколіп L177 — це ідеальний інструмент для зимових ігор, який зробить процес ліплення сніжок швидким, зручним і дуже веселим. Це чудовий подарунок як для дітей, так і для дорослих, що дозволяє насолоджуватися іграми на свіжому повітрі без мокрих рукавиць.
Особливості та переваги: Швидкість та зручність: Сніжколіп дозволяє швидко і легко формувати ідеально круглі сніжки, що дає значну перевагу у сніжкових боях.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сніжколіп |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 84 ₴


