Новинка

Спірограф L172
- Готово до відправки
- Код: L172
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спірограф L172 — це захоплива та корисна іграшка, що дозволить дитині створювати дивовижні та химерні спіральні візерунки без особливих зусиль. Цей простий, але геніальний інструмент, винайдений інженером Денісом Фішером, перетворить звичайний аркуш паперу на полотно для художніх експериментів.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: головоломки; матеріал: комбинированный; виробник: мед.
Переваги товару:
- Простота та захопливість: За допомогою прямокутної лінійки та різноманітних шестерень можна легко малювати складні та плавні лінії.
- Розвиток навичок: Гра зі спірографом сприяє розвитку уяви, творчого та логічного мислення, дрібної моторики та здатності до малювання.
- Креативність: Спірограф дає можливість створювати вишукані та фантастичні зображення, розвиваючи художній смак дитини.
- Подаруйте дитині можливість відчути себе художником та створювати власні унікальні шедеври зі спірографом!
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 23 x 0.2 x 10 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мед |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 0.2 см |
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 0.2 |
| Габарити: висота | 10 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Головоломки |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 50 ₴




