Новинка

Іграшка "Санки-крижака ТехноК", арт. 6481TXK Зелений
- Немає в наявності
- Код: 6481TXK(Green)
272 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "Санки-крижака ТехноК", арт. 6481TXK Зелений
Іграшка "Санки-крижака ТехноК", арт. 6481TXK Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає санки, ледянки и тарелки зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Санки-льодянка "ТехноК" (Зелений) Оновлені санки-льодянка "ТехноК" (арт. 6481TXK) — це ідеальний вибір для веселих та екстремальних зимових розваг.
Ця вдосконалена модель поєднує в собі надійність, безпеку та зручність, що робить її незамінною для катання з гірок. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 5 см, пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Ледянка |
| Особливості | Мотузка |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Кількість місць | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 15.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 62 |
| Габарити: ширина | 36 |
| Габарити: висота | 15.5 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Максимальне навантаження | 20.0 |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 272 ₴


