
Іграшка "Набір для сніговика ТехноК", арт. 7730TXK Синій
- Немає в наявності
- Код: 7730TXK(Blue)
289 ₴
Іграшка "Набір для сніговика ТехноК", арт. 7730TXK Синій
Іграшка "Набір для сніговика ТехноК", арт. 7730TXK Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає снежколеп зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Набір для сніговика "ТехноК" зі сніголіпом (синій) Набір для сніговика "ТехноК" (арт. 7730TXK) — це ідеальний спосіб зробити зимові ігри на свіжому повітрі ще веселішими та комфортнішими.
Цей комплект дозволяє не лише створити ідеального сніговика, але й легко та швидко ліпити сніжки, не замочивши рук. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Універсальний набір |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 18 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 50 |
| Габарити: ширина | 21.5 |
| Габарити: висота | 19 |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 289 ₴


