Новинка

Іграшка "Набір для сніговика ТехноК", арт. 6498TXK Червоний
- Готово до відправки
- Код: 6498TXK(Red)
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка "Набір для сніговика ТехноК", арт. 6498TXK Червоний
Іграшка "Набір для сніговика ТехноК", арт. 6498TXK Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає снежколеп зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Набір для сніговика "ТехноК" (Червоний) Набір для сніговика "ТехноК" (арт. 6498TXK) — це ідеальний помічник для створення ідеального сніговика.
Тепер ви зможете втілити всі свої зимові фантазії, навіть якщо снігу небагато, а ваші руки залишаться в теплі!
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Універсальний набір |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 17 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 50 |
| Габарити: ширина | 21.5 |
| Габарити: висота | 19 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 187 ₴


