
Санки "Льодянка" маленькі 1028TXK Червоний
- Готово до відправки
- Код: 1028TXK(Red)
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Санки "Льодянка" маленькі 1028TXK Червоний
Санки "Льодянка" маленькі 1028TXK Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає санки, ледянки и тарелки зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Санки-льодянка "ТехноК" (Червона) Санки-льодянка "ТехноК" (1028TXK) — це ідеальний аксесуар для зимових розваг, що подарує вашій дитині незабутні емоції та веселощі. Завдяки цій іграшці, катання з гірки стане улюбленою зимовою забавою.
Великі ручки дозволяють зручно керувати санками, навіть у рукавичках. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ледянка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Колір | Червоний |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | — дюйм для всієї родини |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: ширина | 32 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
| Рекомендоване середовище застосування | Вуличний |
- Ціна: 92 ₴


