
Сніжколіп "Технок" 5088TXK Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 5088TXK(Blue)
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Сніжколіп "Технок" 5088TXK Блакитний
Сніжколіп "Технок" 5088TXK Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає снежколеп зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Сніжколіп "ТехноК" (Блакитний) Сніжколіп "ТехноК" (5088TXK) — це ідеальний інструмент для зимових ігор, який перетворить звичайну прогулянку в захопливу сніжну битву. З його допомогою можна швидко та легко створювати ідеально рівні сніжки, не мочивши рук.
Особливості та переваги: Швидкість та зручність: Дозволяє за лічені секунди зробити велику кількість сніжків ідеальної форми. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 7 см.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сніжколіп |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | — дюйм для всієї родини |
| Габарити: довжина | 33.5 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
| Рекомендоване середовище застосування | Вуличний |
- Ціна: 97 ₴


