Новинка

Батут Profi MS 0501 діаметр 427 см
- Немає в наявності
- Код: MS 0501
22 994 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут Profi MS 0501 діаметр 427 см
Батут Profi MS 0501 діаметр 427 см — вдалий вибір для тих, хто шукає батуты зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Батут Profi MS 0501 з сіткою Батут Profi MS 0501 — це надійна та безпечна модель для активного та веселого відпочинку дітей. Він має великий діаметр та міцну конструкцію, що дозволяє витримувати значні навантаження.
Цей батут забезпечить вашій дитині цікаве дозвілля та багато радості. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 427 см, 4 шт, 80 шт.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 427 см |
| Висота з сіткою | 140 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Наявність сходів, Всепогодность, Огорожа під рамою |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Сітка |
| Матеріал стрибкової поверхні | Нейлон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 140 |
| Діаметр | 427 см |
| Габарити: ширина | 30 |
| Габарити: висота | 61 |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Вид | Розвивальні ігрові центри |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Умови відправлення | Відсилання з Одеси впродовж 1-3 робочих днів Новою поштою з нашої ТТН. Зверніть увагу в індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна лата товару. |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою(по ТТН, створеній нашою системою). Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
- Ціна: 22 994 ₴


