Новинка

Набір металевих головоломок 2088F-G, 8 шт Бірюзовий 2088F-G(Turquoise)
- Немає в наявності
- Код: 2088F-G(Turquoise)
133 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір металевих головоломок 2088F-G, 8 шт Бірюзовий 2088F-G(Turquoise)
Набір металевих головоломок 2088F-G, 8 шт Бірюзовий 2088F-G(Turquoise) — це якісна набір головоломок для дітей 6 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, терпіння, нестандартне мислення та концентрацію уваги. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Метал
- Вік: Від 6 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Блістер
- Розмір: 18 x 12 x 3 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 3 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Бірюзовий |
- Ціна: 133 ₴


